Szkolenia dla menedżerów i pracowników administracji publicznej
Zarządzanie projektami szkoleniowymi w sektorze publicznym
Rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie urzędem
Profesjonalne usługi doradcze w obszarze e-administracji

XVIII Konferencja Użytkowników Systemu BeSTi@ – Krynica Zdrój, 09-10.10.2018 r.

 

 

 

Było morze, były Mazury, czas na góry – BeSTi@ wraca do małopolski!

Już 9 października rusza XVIII Ogólnopolska Konferencja Użytkowników Systemu BeSTi@. Tym razem zapraszamy do Krynicy Zdroju, czyli miejsca, gdzie łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym. Naszą misją jest pokazanie Wam przyjaznego oraz pomocnego w codziennej pracy oblicza BeSTii, dlatego przygotowaliśmy dla Was 2 intensywne dni z Systemem BeSTi@.

 

Termin konferencji: 09-10.10.2018 r.

Miejsce wydarzenia: Hotel Prezydent**** Krynica Zdrój, Aleja inż. Leona Nowotarskiego 3, Krynica Zdrój

  • O mieście opowie nam Burmistrz Krynicy Zdrój, który objął Patronat nad konferencją oraz przywita nas przedstawiciel GPW, która również objęła patronat nad naszą konferencją.
  • Nasze spotkanie rozpoczynamy od części konferencyjnej, gdzie poruszone będą przede wszystkim kwestie nowych narzędzi w Bestii – sprawozdania podatkowe. Kolejnymi wątkami będą m. in., uchwały w Legislatorze, podpis kwalifikowany i pieczęć elektroniczna oraz temat – który zawsze wzbudza zainteresowanie – dotacje oświatowe.
  • Nie zabraknie praktycznych informacji jak radzić sobie z najnowszą wersją systemu BeSTi@, w szczególności w zakresie, który zgodnie z najnowszymi zmianami aktów wykonawczych, pozostaje nadal głównym przedmiotem Waszego zainteresowania. Jako pierwsi pokażemy jak ostanie zmiany rozporządzeń będą miały wpływ na pracę w Bestii.
  • Po części teoretycznej istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach komputerowych prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów. Podczas warsztatów uczestnik będzie miał okazję przećwiczenia zdobytej w czasie konferencji wiedzy, w zakresie następujących modułów systemu BeSTi@:  „Uchwały z WPF”, „Raporty”, „Sprawozdania”. Warsztaty odbędą się również z systemu  „Legislator” i „SJO BeSTi@”. Ćwiczenia odbywają się równolegle, można więc wybrać tylko jeden rodzaj, przy czym warsztaty komputerowe są dodatkowo płatne.
  • Do Waszej dyspozycji będą eksperci m.in. z Ministerstwa Finansów, ABC Pro, RIO, Sputnik Software.

Koszt udziału w konferencji:

 

 

Koszt udziału 1 os. – do 05.10.2018

Koszt udziału 1 os. – po 05.10

.2018 r.

Koszt udziału drugiej i każdej kolejnej osoby będącej przedstawicielem tej samej JST (niezależnie od daty zapisu) Koszt udziału dla osób niebędących przedstawicielami administracji publicznej
Konferencja

09-10.10.2018

1170 zł*

1270 zł*

1100 zł.*

2600 zł*

Konferencja
wraz z warsztatami
09-11.10.2018

1760 zł *

1860 zł*

1690  zł*

3200 zł*

 

UWAGA: Ceny dotyczą osób, których udział będzie opłacony w całości ze środków publicznych. W innym przypadku do powyższej kwoty zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

Cena konferencji obejmuje: udział we wszystkich wykładach w ramach konferencji, serwis kawowy w czasie trwania konferencji, 2 obiady (09 i 10.10), jeden nocleg w pokoju dwuosobowym* (09/10.10) i kolację 09.10 oraz materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

Cena konferencji z warsztatami obejmuje: udział we wszystkich wykładach w ramach konferencji oraz w wybranym szkoleniu warsztatowym, koszt serwisu kawowego w czasie trwania konferencji i warsztatów, 3 obiadów (09, 10 i 11.10), dwa noclegi w pokoju dwuosobowym* (09/10.10 i 10/11.10) i kolację 09.10 i 10.10 oraz materiałów szkoleniowych. Dojazd we własnym zakresie.

*istnieje możliwość dopłaty w kwocie 130,00 zł/doba do pokoju jednoosobowego dla uczestników konferencji i uczestników konferencji wraz z warsztatami.

Cena samych warsztatów dla osób niebędących uczestnikami konferencji – 590 zł. Cena warsztatów obejmuje udział w wybranym szkoleniu warsztatowym, koszt serwisu kawowego, kolację w dniu 10.10, obiad w dniu 11.10 oraz materiałów szkoleniowych. Dojazd we własnym zakresie.

Cena samych warsztatów NIE OBEJMUJE noclegu. Istnieje natomiast możliwość rezerwacji przednoclegu ze śniadaniem oraz noclegu dla osób będących uczestnikami samych warsztatów w pokojach 1- lub 2-os. w preferencyjnych cenach (prosimy o zaznaczenie wybranej opcji w formularzu zgłoszeniowym na stronie   www.edukacja.cwa.pl):

Cena pokoju 1-os. 320 zł

Cena pokoju 2-os. 190 zł

 


Zapisy na konferencję na portalu: www.edukacja.cwa.pl

 

MATERIAŁY DO POBRANIA:
OFICJALNA ULOTKA WYDARZENIA, W KTÓREJ ZNAJDĄ PAŃSTWO WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI [PDF]
OPIS WARSZTATÓW KOMPUTEROWYCH TOWARZYSZĄCYCH KONFERENCJI
 PRELEGENCI

 

DO ZOBACZENIA W KRYNICY ZDRÓJ!