Szkolenia dla menedżerów i pracowników administracji publicznej
Zarządzanie projektami szkoleniowymi w sektorze publicznym
Rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie urzędem
Profesjonalne usługi doradcze w obszarze e-administracji

XVII Konferencja Użytkowników Systemu BeSTi@ już 21-22.11.2017!

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne niezwykłe spotkanie w gronie użytkowników i sympatyków systemu BeSTi@ z całej Polski oraz ekspertów z dziedziny finansów publicznych, a także z dziedziny finansowania zadań oświatowych.

  • Partner merytoryczny: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • Gość honorowy: Regionalna Izba Obrachunkowa w Gdańsku.
  • Do Państwa dyspozycji będą również przedstawiciele działu wsparcia wykonawcy systemu BeSTi@ Sputnik Software.

W związku z uchwaloną w zeszłym tygodniu przez sejm nowelizacją ustawy o podatkach i opłatach lokalnych system BeSTi@ będzie służył również do obsługi związanych z tym sprawozdań. Mając to na uwadze zaprosiliśmy do udziału w naszym spotkaniu Przedstawicieli Ministerstwa Finansów.

Mamy nadzieję, że pokażemy Państwu przyjazne oraz pomocne w codziennej pracy oblicze BeSTii.

Termin konferencji: 21.11.-22.11.2017r.

Miejsce wydarzenia: AMBER Hotel *** Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-152 Gdańsk

→ Cel spotkania: XVII edycja poświęcona jest wyzwaniom dotyczącym planowania budżetu w 2018 roku. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi możliwościami nowych narzędzi w BeSTii, a mianowicie z symulacjami WPF. Użytkownicy będą mieli okazje zaczerpnąć informacji na temat funkcjonowania najnowszej wersji programu. Dodatkowo poruszone zostaną kwestie m.in. bezpieczeństwa w sieci, obligacji w JST,  dotacji oświatowych. Wykłady będą prowadzone przez m.in. ekspertów ze Związku Miast Polskich, Giełdy Papierów Wartościowych, ABC Pro, oraz Regionalnych Izb Obrachunkowych. 

 Informacje dodatkowe: Po części teoretycznej z zakresu wiedzy o BeSTii, istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach komputerowych prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów. Podczas warsztatów uczestnik będzie miał okazję przećwiczenia zdobytej w czasie konferencji wiedzy w zakresie następujących modułów systemu BeSTi@:  „Uchwały z WPF”, „Raporty”. Warsztaty odbędą się również z systemu  „Legislator” i „SJO BeSTi@”. Ćwiczenia odbywają się równolegle, można więc wybrać tylko jeden rodzaj, przy czym warsztaty komputerowe są dodatkowo płatne.

Koszt udziału w konferencji:

Cena promocyjna konferencji (21.11-22.11): 850zł* (do 15.11).

Cena regularna:  1050 zł*. Każda kolejna osoba z tej samej jednostki (niezależnie od daty zapisu): 850zł*. Cena zawiera: udział we wszystkich wykładach, serwis kawowy w czasie konferencji, 2 obiady (21 i 22.11), kolację 21.11 oraz materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

Cena promocyjna konferencji z warsztatami (21.11-23.11): 1050zł* (do 15.11).
Cena regularna: 1250 zł*. Każda kolejna osoba z tej samej jednostki (niezależnie od daty zapisu): 1050 zł*.
Cena zawiera: udział we wszystkich wykładach oraz w wybranym szkoleniu warsztatowym, serwis kawowy w czasie konferencji i warsztatów, 3 obiady (21, 22 i 23.11), kolację 21 i 22.11 oraz materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

Uwaga: W przypadku opłacenia kosztów szkolenia ze środków publicznych, są one zwolnione z podatku VAT zgodnie z treścią art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 54, poz. 535 ze zm.)

 

*Istnieje możliwość rezerwacji noclegu ze śniadaniem w pokojach 1- lub 2-os.(prosimy o zaznaczenie wybranej opcji w  formularzu zgłoszeniowym na stronie www.edukacja.cwa.pl):
Cena pokoju 1-os.: 190zł  ;  Cena pokoju 2-os.: 130zł.


Zapisy na konferencję na portalu www.edukacja.cwa.pl

MATERIAŁY DO POBRANIA:

SZCZEGÓŁOWY PLAN WARSZTATÓW [PDF]

 HARMONOGRAM XVII KONFERENCJI UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU BeSTi@ [PDF]

OFICJALNA ULOTKA WYDARZENIA, W KTÓREJ ZNAJDĄ PAŃSTWO WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI [PDF]

DO ZOBACZENIA W GDAŃSKU!