Szkolenia dla menedżerów i pracowników administracji publicznej
Zarządzanie projektami szkoleniowymi w sektorze publicznym
Rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie urzędem
Profesjonalne usługi doradcze w obszarze e-administracji

XIX OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU BeSTi@ „BeSTi@ W Wielkopolsce” – Poznań, 14-15.05.2019 r.

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi  prośbami samorządów, wynikającymi z ogólnej sytuacji politycznej w kraju, na którą składają się m.in. nadchodzące wybory, problemy  z oświatą i liczne strajki z przykrością zawiadamiamy Państwa o przełożeniu terminu  XIX Ogólnopolskiej Konferencji Użytkowników Systemu BeSTi@  – „Bestia w Wielkopolsce” wraz z Warsztatami, która miała odbyć się w Poznaniu.

Informacja o nowym terminie konferencji udostępniona zostanie na naszych stronach internetowych edukacja.cwa.pl oraz www.cwa.pl.

Przepraszamy za niedogodności

ZESPÓŁ CWA

 

 

Już 14 maja rusza XIX OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU BeSTi@ „BeSTi@ W Wielkopolsce”. Serdecznie zapraszamy do stolicy Wielkopolski – Poznania!

Naszą misją jest pokazanie Wam przyjaznego oraz pomocnego w codziennej pracy oblicza BeSTii, dlatego przygotowaliśmy dla Was 2 intensywne dni z Systemem BeSTi@.

 

Termin konferencji: 14-15.05.2019 r.

Miejsce wydarzenia: Hotel DeSilva Premium Poznań, ul. Piekary 5, 61-823 Poznań

 

Patronat na konferencją objęli:

 

 

 

Spotkanie rozpocznie się od części konferencyjnej, na której poruszone będą przede wszystkim kwestie nowych narzędzi w Bestii – sprawozdania podatkowe. Kolejnymi tematami będą m. in. uchwały w Legislatorze, podpis kwalifikowany i pieczęć elektroniczna oraz temat – który zawsze wzbudza zainteresowanie – dotacje oświatowe.

Nie zabraknie praktycznych informacji jak radzić sobie z najnowszą wersją systemu BeSTi@, w szczególności w zakresie, który zgodnie z najnowszymi zmianami aktów wykonawczych pozostaje nadal głównym przedmiotem Państwa zainteresowania. Jako pierwsi pokażemy jak ostatnie zmiany rozporządzeń będą miały wpływ na pracę w Bestii.

Wykłady będą prowadzone przez m.in. ekspertów z Regionalnych Izb Obrachunkowych, Ministerstwa Finansów, ABC PRO oraz  firmy Sputnik Software.

Po części teoretycznej istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach komputerowych prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów. Warsztaty dadzą Państwu możliwość praktycznej nauki obsługi programu BeSTi@ oraz przećwiczenia zdobytej w czasie konferencji wiedzy w zakresie następujących modułów systemu BeSTi@: „Budżet z WPF”, „Raporty”, „Sprawozdania”. Warsztaty odbędą się również z systemu „Legislator” i „SJO BeSTi@”. Ćwiczenia odbywają się równolegle, można więc wybrać tylko jeden rodzaj. Zajęcia odbywają się w grupach do max. 15 osób pod okiem doświadczonych trenerów.

Koszt udziału w konferencji:

 

 

Koszt udziału 1 os. – do15.04.2019

Koszt udziału 1 os. – po 15.04.2019 r.

Koszt udziału drugiej i każdej kolejnej osobybędącej przedstawicielem tej  samej JST (niezależnie od daty zapisu)

Koszt udziału dla osób niebędących przedstawicielami administracji publicznej

Konferencja

14-15.05.2019

1.200 zł*

1.300 zł*

 

1.100 zł*

 

2.500 zł*

 

Konferencja
wraz z  warsztatami
14-16.05.2019

1.700 zł *

 

1.800 zł*

 

1.600 zł*

 

3.000 zł*

 

 

UWAGA: Ceny dotyczą osób, których udział będzie opłacony w całości ze środków publicznych. W innym przypadku do powyższej kwoty zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

Cena konferencji obejmuje: udział we wszystkich wykładach w ramach konferencji, serwis kawowy w czasie trwania konferencji, 2 obiady (14 i 15.05), jeden nocleg w pokoju dwuosobowym* (14/15.05) i kolację 14.05 oraz materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

Cena konferencji z warsztatami obejmuje: udział we wszystkich wykładach w ramach konferencji oraz w wybranym szkoleniu warsztatowym, koszt serwisu kawowego w czasie trwania konferencji i warsztatów, 3 obiadów (14, 15 i 16.05), dwa noclegi w pokoju dwuosobowym* (14/15.05 i 15/16.05) i kolację 14.05 i 15.05 oraz materiałów szkoleniowych. Dojazd we własnym zakresie.

*istnieje możliwość dopłaty w kwocie 150 zł/doba do pokoju jednoosobowego dla uczestników konferencji  i uczestników konferencji wraz z warsztatami.

Cena samych warsztatów dla osób niebędących uczestnikami konferencji – 500 zł. Cena warsztatów obejmuje udział w wybranym szkoleniu warsztatowym, koszt serwisu kawowego, kolację w dniu 15.05, obiad w dniu 16.05 oraz materiałów szkoleniowych. Dojazd we własnym zakresie.

Cena samych warsztatów NIE OBEJMUJE noclegu. Istnieje natomiast możliwość rezerwacji przednoclegu ze śniadaniem oraz noclegu dla osób będących uczestnikami samych warsztatów w pokojach 1- lub 2-os.   w preferencyjnych cenach (prosimy o zaznaczenie wybranej opcji w formularzu zgłoszeniowym na stronie  www.edukacja.cwa.pl

 

Cena pokoju 1-os. 350 zł.

Cena pokoju 2-os. 200 zł.

 


Zapisy na konferencję na portalu: www.edukacja.cwa.pl

 

MATERIAŁY DO POBRANIA:
OFICJALNA ULOTKA WYDARZENIA, W KTÓREJ ZNAJDĄ PAŃSTWO WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI [PDF]
OPIS WARSZTATÓW KOMPUTEROWYCH TOWARZYSZĄCYCH KONFERENCJI